Дитячі торти — Кліпсидра

Дитячі тортиШановні батьки, кожен з нас хоче перетворити свято для наших малюків на яскраву і незабутню подію, яка стане для них просто казкою! Ми ретельно готуємося до будь-якого дитячого свята, і деколи не звертаєм увагу на найголовнішу складову — дитячий торт!

А адже власному торту зрадіє кожна дитина, всі діти будуть просто в захваті від такої солодощі. Головне, підійти творчо і зробити не просто торт, а «дитячий торт» — справжній витвір мистецтва.

В цьому ми Вам допоможемо! Будь-який каприз Вашого дитини можна втілити в життя. Ви тільки уявіть, як будуть світитися щастям очі Вашого малюка, коли Ви йому піднесете торт із зображенням його улюблених мультяшних героїв, чи героїв з улюблених казок. Можна спекти дитячий торт і у формі улюбленого казкового або мультяшного героя.

Ну тут вже як Вашої фантазії буде завгодно: ми зробимо торт будь-якої форми, будь-яких розмірів, по будь-якому Вашому побажанню, і Ваш дитячий тортик на день народження стане ексклюзивним, яскравим, барвистим і запам’ятається не тільки Вашій дитині, а і всім маленьким гостям!

Не втрачайте часу дарма, замовивши дитячі торти на замовлення, ми разом з Вами створимо солодкий шедевр, втілимо мрії ваших дітей в реальність!

Замовити оригінальний дитячий торт з доставкою — елементарно, витративши всього 5 хвилин, зателефонувавши: +(0372) 57-10-49, +(0372) 53-08-55, +(0372) 57-11-21

Або заповніть цю контактну форму, щоб отримати весільний торт своєї мрії:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш Телефон (обов'язково):

Дата Свята:
Кількість осіб:
Якщо у вас є ідея торта, будь ласка додайте файл:

Ваше повідомлення:

Галерея наших Дитячих Тортів:

Дитячі торти на замовлення

Подивитися всю галерею можно тут…